POS Ikonat

(1 shqyrtim nga klient)

200 

POS Ikonat – Pika e shitjes për WooCommerce është mënyra më e përshtatshme për konvertimin e porosive fizike nga dyqanet me pakicë në një shfletues ueb modern. Me ndihmën e POS Ikonat – WooCommerce Point of Sale, menaxhimi i produkteve, porosive, klientëve dhe shitjeve do të bëhet më i lehtë. Pronarët e bizneseve do të kenë një avantazh për shitje pa probleme pasi produktet janë të rregulluara në një mënyrë të mirë-kornizuar dhe të strukturuar sipas llojeve, çmimeve, variacioneve dhe stokut të tyre. Është një mënyrë e shkëlqyer për të ruajtur menaxhimin dhe përmirësimin e kënaqësisë së klientit.

Kategori:

Përshkrim

POS Ikonat – Pika e shitjes për WooCommerce është mënyra më e përshtatshme për konvertimin e porosive fizike nga dyqanet me pakicë në një shfletues ueb modern. Me ndihmën e POS Ikonat – WooCommerce Point of Sale, menaxhimi i produkteve, porosive, klientëve dhe shitjeve do të bëhet më i lehtë. Pronarët e bizneseve do të kenë një avantazh për shitje pa probleme pasi produktet janë të rregulluara në një mënyrë të mirë-kornizuar dhe të strukturuar sipas llojeve, çmimeve, variacioneve dhe stokut të tyre. Është një mënyrë e shkëlqyer për të ruajtur menaxhimin dhe përmirësimin e kënaqësisë së klientit.

Çfarë të presësh nga POS Ikonat
Një panel vizual tërheqës për të kuptuar aktivitetet e biznesit
Bëni markën tuaj
Menaxhimi i aksioneve
Ndryshoni sasinë e produktit
Shto/Hiq artikuj në Shportë
Ndryshoni çmimin e artikullit
Ndryshoni variantet e ndryshme të produkteve të disponueshme në karrocë
Shumë regjistra
Shënimi i porosisë/ Shënimi i artikullit/ Shënimi i produktit/ Shënimi i arsyes
Shto klientë të rinj
Shto/Hiq zbritjen e karrocës (përqindje ose shumë fikse)
Zbritje dhe kupon (Zbritje e artikullit dhe zbritje në karrocë)
Printo faturat
Menaxhimi i parave të gatshme
Përfundoni me shumë mënyra pagese
Raportet e transaksioneve dhe shitjeve
Tingulli gjatë shtimit të produkteve në karrocë
Shikoni në ekran të plotë në versionin e desktopit
Rimbursim, Shkëmbim i plotë
Mbyllni Regjistrin me Shënim
Checkout Vizitor pa Regjistrim/Login
Pagesë pa telashe nëpërmjet Transfertës së Drejtpërdrejtë Bankare, Parave në Dorëzim, Chip and Pin, pagesave me çeqe dhe PayPal
Përfitimet e të pasurit POSGo – Pika e shitjes WooCommerce (Plugin POS)
Ndërfaqja e thjeshtë dhe e lehtë për t’u përdorur e shtojcës POS është një veçori e rëndësishme. Ky plugin është një opsion i shkëlqyeshëm për bizneset e të gjitha madhësive, sepse është krijuar për të qenë i thjeshtë për t’u përdorur, edhe për njerëzit që nuk kanë shumë përvojë me teknologjinë. Për më tepër, moduli ofron një gamë zgjedhjesh personalizimi, kështu që ju mund të përshtatni ndërfaqen për të përmbushur nevojat tuaja specifike.

Për ta thënë shkurt, shtojca POS i shton vlerë biznesit tuaj si

Aftësia për të ruajtur në çast dhe në mënyrë elektronike të dhënat e pafundme të aksioneve dhe klientëve
Automatizimi i avancuar i përvojës së klientit, reagimet, transaksionet e thjeshta dhe kursimi i kohës
Përmirëson efikasitetin me korrigjimin e gabimeve
Menaxhimi i aksioneve me përfitimin e një baze të dhënash dixhitale, monitorimi i mbishitjes së artikujve dhe shkurtimi i porosive, menaxhimi i vlerës, sasisë dhe varieteteve të aksioneve
Ndjekja e të dhënave të shitjeve
Qasje në një sërë raportesh të sakta të personalizueshme
Konsistenca dhe saktësia e çmimeve për të njëjtin nivel shërbimi ndaj klientit
Merrni njohuri për të ardhurat bruto, modelet e shitjeve dhe gjurmimin e flukseve të parasë
Karakteristikat e spikatura të POSGo – Pika e Shitjes WooCommerce (Plugin POS)
Liçensë
Licencë e rregullt

Përdorni, nga ju ose një klient, në një produkt përfundimtar të vetëm, për të cilin përdoruesit fundorë NUK TAKUZohen. Çmimi total përfshin çmimin e artikullit dhe një tarifë blerësi.
Licencë e zgjeruar

Përdorni, nga ju ose një klient, në një produkt përfundimtar të vetëm, për të cilin përdoruesit fundorë mund të TAKUZohen. Çmimi total përfshin çmimin e artikullit dhe një tarifë blerësi.
Paneli
Paneli i shkëlqyer i POSGo – WooCommerce Point Of Sale ju jep përmbledhjet e statusit të porosive tashmë të regjistruara të dyqaneve, Shitjet totale, shitjet neto dhe vlerat mesatare të porosive me një përzgjedhje datash specifike, si sot, dje, javën e kaluar, muaji deri më sot, muaji i kaluar dhe viti i kaluar. Krahas kësaj, tashmë tregon të dhënat e krahasuara të vitit aktual me atë të një viti më parë. Paneli gjithashtu përmbledh Metodat e Pagesave të përdorura me Porositë dhe Shumat. Për më tepër, ai parashikon arkëtarët më të mirë bazuar në porositë dhe shitjet neto.
Cilësimet e dyqaneve
Ana e administratorit është përgjegjëse për përditësimin, fshirjen, aktivizimin dhe çaktivizimin e dyqaneve sipas nevojës. Administratori mund të krijojë lehtësisht shumë dyqane me ndihmën e këtij moduli të dyqanit. Privilegjet e aksesit të arkëtarëve dhe menaxherëve përfshihen në detajet e dyqanit. Çdo dyqan duhet të ketë një menaxher të vetëm me akses të plotë. Jini të sigurt se fushëveprimi i aksesit të arkëtarit varet nga administratori.
Një menaxher dhe arkëtar i ri mund të krijohet vetëm nga cilësimet e dyqanit pasi të keni plotësuar disa detaje. Në një dyqan mund të ketë shumë menaxherë, si dhe arkëtarë. Gjithashtu, në një dyqan menaxheri dhe arkëtari mund të jenë i njëjti person.

Përzgjedhja e mënyrave të pagesës

Duke ecur përpara, administratori i dyqanit ka disa opsione për mënyrën se si klientët mund të paguajnë, duke përfshirë Transfertë Bankare Direkte, Pagesat e Çekut, Paratë në Dorëzim, Paratë e gatshme (POSGO) dhe Chip and Pin (POSGO).

Përzgjedhja e produkteve për të shfaqur

Administratori mund të ribëjë kufizimin e artikujve që janë të disponueshëm nga Regjistri i veçantë. Gjithashtu, këtu mund të bëhet edhe filtrimi i përfshirjes ose përjashtimit të kategorive dhe produkteve.

Regjistro panelin e kontrollit për produktet dhe dukshmërinë e regjistrimit

Paneli i regjistrit ndihmon me mënyrën e shfaqjes së produkteve. Ju keni mundësinë që së pari të shfaqni listën e kategorive, pasuar nga produktet nga të cilat arkëtari duhet të zgjedhë një kategori përpara se të gjejë produktin, ose të gjitha produktet në një pamje.
Shikueshmëria e arkëtarit të regjistrit mund të kufizohet nga Menaxheri. Nëse Menaxheri dëshiron të shfaqë regjistrin për ndonjë nga arkëtarët e specifikuar, të paktën një arkëtar duhet të caktohet në dyqan.

Faturë

Përzgjedhja e modelit të faturës do të jetë këtu, e cila tashmë është krijuar me ndihmën e modulit të faturës. Për më tepër, ka dy veprime opsionale për të kryer nëse arkëtari dëshiron të aktivizojë ose çaktivizojë raportin e mbylljes së Regjistrit dhe shënimet përfundimtare. Dhe aktivizimi i shënimeve përfundimtare të Regjistrimit do të mundësojë një kuti të dedikuar në pamjen e mbylljes së Regjistrit, ku arkëtari mund të shtojë shënime.

1 shqyrtim për POS Ikonat

  1. KushtrimGuraj (pronar i verifikuar)

    Shume i mire

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.