Fatura Planet

200 

Fatura Planet është një aplikacion me burim të hapur vetë-strehuar për menaxhimin e kuotave, faturave, klientëve dhe pagesave tuaja.

Veçori kryesore e programit është se programi kodohet në një server ose host dhe nga aty menaxhohet. Këtu mund të keni qasje nga të gjitha paisjet që janë të lidhura me internet. Dhe mund të shtoni përdorues per veçori dhe detyra të caktuara.

Kategori:

Përshkrim

Fatura Planet është një aplikacion me burim të hapur vetë-strehuar për menaxhimin e kuotave, faturave, klientëve dhe pagesave tuaja.

Kuotat, Faturat, Pagesat
InvoicePlane është një aplikacion solid për të menaxhuar rrethin tuaj të plotë të faturimit: nga kuotat mbi faturat deri te pagesat.

Menaxhoni klientët tuaj
Aplikacioni ofron menaxhim të ngjashëm me CRM për klientët tuaj. Futni detajet e kontaktit, shënimet ose shtoni fusha të personalizuara. Menaxhimi bazë i projekteve dhe detyrave është gjithashtu i disponueshëm.

Personalizo Faturën
Mund ta personalizoni Fatura Planet për t’u siguruar që i përshtatet nevojave tuaja: zgjidhni nga tema të ndryshme, vendosni formate të shumës, modifikoni shabllonet e postës elektronike dhe PDF ose shumë të tjera.

Pagesat në internet me një klikim
Lërini klientët tuaj të paguajnë faturat duke përdorur një nga 25 ofruesit e ndryshëm të pagesave në internet si PayPal, Stripe apo edhe duke përdorur Bitcoin nëpërmjet Coinbase.

Ndërfaqe shumëgjuhëshe
Fatura Planet është përkthyer në shumë gjuhë nga anëtarët e komunitetit dhe më shumë gjuhë do të vijnë së shpejti.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fatura Planet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.